z firmą ANSEL to naturalny etap twojego rozwoju i sukcesu, a także zwiększenie twoich możliwości. Naszym klientom oferujemy nowoczesne rozwiązania wentylacyjne, klimatyzacyjne i ogrzewnicze.

Produkty przez Nas oferowane są najwyższej jakości. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty oraz są dopuszczone do stosowania w EU.

Sprzedaż nagrzewnic gazowych w Rzeszowie – Ogrzewnictwo

Nagrzewnice gazowe RAPID stosuje się w obiektach przemysłowych i handlowych takich jak: hale przemysłowe, budynki handlowe, obiekty sportowe, zakłady produkcyjne i inne obiekty o dużej powierzchni.

 

Nagrzewnice RAPID znakomicie sprawdzają się w pomieszczeniach posiadających:

- średnią lub bardzo dobrą izolacyjność termiczną,

- wysokość powyżej 2,5 m,

- dużą objętość.

Dlatego są one polecane do użycia na salach wystawowych, w obiektach przemysłowych,  budynkach komercyjnych, warsztatach samochodowych, halach sportowych oraz we wszystkich innych budynkach spełniających powyższą charakterystykę.

 

Decydując się na zakup i używanie nagrzewnic gazowych SONNIGER RAPID, z pewnością szybko docenisz ich zalety eksploatacyjne. Urządzenia te są wybierane bardzo często, jako spełniające kryteria dla wielu zastosowań. Nagrzewnice te są popularne ze względu na właściwości czyniące je niezwykle uniwersalnymi:

- ekonomiczne ogrzewanie całej powierzchni,

- skuteczność zarówno przy wykorzystaniu okresowym, jak i do ciągłego ogrzewania pomieszczeń,

- połączenie zalet różnych typów urządzeń,

- prosta instalacja i konserwacja.

Urządzenia RAPID posiadają bogaty typoszereg, pozwalający dobrać urządzenie według indywidualnego zapotrzebowania. Jednostki, które możemy zaproponować, to w zależności od typu urządzenia: nagrzewnice z palnikami jednostopniowymi, dwustopniowymi oraz z pełną modulacją palnika. Urządzenia te mogą być wykonane zarówno w wersji do zabudowy zewnętrznej, jak i wewnętrznej, a także jako poziome lub pionowe.

 

Nagrzewnice gazowe RAPID w rzeszowskim salonie ANSEL dostępne są w wielu wariantach. Pozwala to na dokładne dopasowanie urządzenia do funkcji spełnianej w pomieszczeniu. Oferujemy urządzenia o mocy w przedziale 15 Kw - 92 Kw (wydatek powietrza: 2000 - 9000 m3/h). Wszystkie modele charakteryzują się:

  • łatwością montażu na ścianie ogrzewanego budynku – wewnątrz i na zewnątrz obiektu,
  • wlotem świeżego powietrza z zewnątrz lub wewnątrz pomieszczenia,
  • konstrukcją zawierającą wentylator osiowy lub promieniowy

Ogrzewnictwo

Ogrzewnictwo

Nagrzewnice gazowe SONNIGER KONDENSA – niezawodne i wydajne

 

Nagrzewnice z serii KONDENSA to urządzenia wyprodukowane z zastosowaniem rozwiązań technologicznych, które zostaną docenione przez bardziej wymagających Klientów. Zapewniają wysoką jakość powietrza w obsługiwanych pomieszczeniach oraz spełniają funkcje grzewcze w sposób oczekiwany od profesjonalnych nagrzewnic.

Modele są zróżnicowane pod względem możliwej do wykorzystania mocy, na skali rozciągającej się między 18 Kw a 97 Kw. Wydatek powietrza w m3/h dla tych urządzeń jest określony w granicach 2700 - 11000. Miejscem ich montażu może być zarówno ściana, jak i sufit, a sama czynność instalacji jest prosta i nie sprawia trudności.

Ogrzewnictwo

Ogrzewnictwo

Najważniejsze dla użytkownika cechy urządzenia:

  • nawiew powietrza bezpośrednio do ogrzewanego obiektu,
  • regulacja mocy palnika, pozwalająca na precyzyjne dostosowanie do aktualnych warunków,
  • konstrukcja zawierająca: destryfikator oraz wentylator osiowy lub promieniowy.

Ogrzewnictwo

Nagrzewnice wodne SONNIGER HEATER – ceniona jakość i dopracowana estetyka 

Projektanci wnętrz reprezentacyjnych, w których uwzględniono wyposażenie w ogrzewnicę, często wybierają modele z serii HEATER, ze względu na walory estetyczne oraz sprawdzoną jakość. Wysoki współczynnik przepływu powietrza tych urządzeń umożliwa ich zastosowanie w dużych pomieszczeniach. Nagrzewnice serii HEATER bardzo szybko nagrzewają nawet znacznych rozmiarów sale konferencyjne. Objętość przepływającego powietrza, mierzona w m3/h, wynosi: 4900 - 5500, w zależności od wybranego modelu. W naszej ofercie znajduje się 5 typów nagrzewnic HEATER o mocy od 5 do 70 kW.

Dla nagrzewnic HEATER można wybrać kolor obudowy, co z pewnością zwróci uwagę Klientów prowadzących działalność wymagającą starannego zaplanowania wystroju wnętrza. Obudowy są objęte dożywotnią gwarancją.

Łączące design z jakością i wydajnością nagrzewnice HEATER należą do klasy ekskluzywnych przedmiotów użytkowych. Ich użyteczność wynika nie tylko ze specyfikacji technicznej ale i z możliwości wyboru stylu odpowiedniego dla miejsca pracy, spotkań lub odpoczynku.

Wszystkie nagrzewnice HEATER odznaczają się:

  • prostą instalacją w wybranym miejscu,
  • łatwością utrzymania urządzenia w dobrym stanie,
  • ekonomią użytkowania,
  • estetyką zgodną z preferencjami Klienta.

 

Ogrzewnictwo

 

Nasza hurtownia wentylacji i klimatyzacji posiada również bogatą ofertę wentylatorów, klimatyzacji i urządzeń chłodniczych. Zajmujemy się także sprzedażą części do wentylacji i klimatyzacji. Najszerszy wybór urządzeń obniżających zużycie energii dzięki rekuperacji  w Rzeszowie znajdziesz właśnie u nas.