ANSEL - Wentylacja i klimatyzacja

Firma ANSEL jest znanym i cenionym partnerem w biznesie. Nasz wkład w sukces współpracujących firm polega na dostarczaniu Klientom nowoczesnych produktów i usług w zakresie ogrzewania, wentylacji oraz klimatyzacji.

W ofercie posiadamy zróżnicowane pod względem zapotrzebowania Klientów wentylatory, które są cenione za bezawaryjność i niską emisję dźwięku. Oprócz urządzeń gotowych do pracy, znajdziesz w naszej siedzibie w Rzeszowie części do wentylatorów, potrzebne w przypadku napraw lub rozbudowy systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych.

Ze względu na jakość dostępnych w naszej hurtowni klimatyzatorów i usług związanych z tymi urządzeniami, jest kojarzona z naszą firmą. Innowacyjne systemy klimatyzacyjne oraz rozwiązania niespotykane u konkurencji stanowią o wyjątkowości firmy ANSEL.

Jeżeli potrzebujesz kompleksowej dostawy towaru wentylacyjno-klimatyzacyjnego lub nowoczesnych i ekologicznych systemów grzewczych wykorzystujących gaz i biomasę – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Oszczędzisz czas, ponieważ wszystkie elementy systemu są dostępne w jednym miejscu – w ANSEL, a my jesteśmy w stanie dostarczyć zamówiony towar we wskazane miejsce.

Służymy także wiedzą o rozwiązaniach alternatywnych, więc w celu zasięgnięcia profesjonalnych porad i konsultacji na temat techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i rekuperacji nasza firma jest pierwszym miejscem, które powinieneś odwiedzić.

Produkty oferowane przez naszą hurtownię są najwyższej jakości. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty oraz są dopuszczone do stosowania w UE.

Centrum klimatyzacji Rzeszów, wentylacji i ogrzewnictwa

z firmą ANSEL to naturalny etap twojego rozwoju i sukcesu, a także zwiększenie twoich możliwości. Naszym klientom oferujemy nowoczesne rozwiązania wentylacyjne, klimatyzacyjne i ogrzewnicze.

Produkty przez Nas oferowane są najwyższej jakości. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty oraz są dopuszczone do stosowania w EU.