Chłodnictwo - urządzenia chłodnicze Rzeszów. Hurtownia klimatyzatorów i wentylacji 

ANSEL to najlepsze rozwiązanie dla klimatyzacji oraz wentylacji w Rzeszowie. Oferujemy Państwu profesjonalne chłodnictwo,  urządzenia chłodnicze i kompleksowe usługi w zakresie:

  • doboru urządzeń chłodniczych zgodnego z indywidualnym zapotrzebowaniem,
  • dostawy sprężarek i agregatów chłodniczych,
  • realizacji zamówień kompletnych systemów armatury chłodniczej i sterowania.

W ofercie naszej firmy znajdują się również profesjonalne mroźnie, chłodnie, komory chłodnicze, a także lady i szafy chłodnicze. Katalog dostępnych urządzeń zawiera wyłącznie sprawdzone produkty wiodących marek, które dają pewność wieloletniej, bezawaryjnej pracy, nawet w trudnych warunkach. Sprzedajemy urządzenia  wyprodukowane przez firmy powszechnie znane i cenione, m.in:  BITZER, DANFOSS i GMC.

Chłodnictwo Rzeszów - Ansel

 

URZĄDZENIA CHŁODNICZE: realizacja zamówień

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą urządzeń chłodniczych, ale również świadczymy usługi fachowego doradztwa dla naszych klientów. Dlatego realizując zamówienie za każdym razem uwzględniamy całokształt jego uwarunkowań i specyfiki. Oferując dostosowane rozwiązania z zakresu chłodnictwa, bierzemy pod uwagę przeznaczenie chłodni, miejsce usytuowania oraz budżet, jakim Klient dysponuje. Dzięki temu zyskujesz pewność zakupu najkorzystniejszego wariantu sprzętu chłodniczego zarówno pod względem wydajności i niezawodności, jak i kosztów zakupu.

Na tym nie koniec. Na życzenie zapewniamy wsparcie merytoryczne w sprawach wyboru i dostawy instalacji agregatów chłodniczych, instalacji „wody lodowej” i w innych zagadnieniach wymagających specjalistycznej wiedzy.  Zapraszamy do korzystania z naszych usług w tym zakresie. Nasza fachowa wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwolą na znalezienie najlepszych rozwiązań niezależnie od sytuacji.

Nasza oferta zapewnia Twojej firmie najlepsze z możliwych chłodnictwo. Rzeszów jest terenem, na którym nie musisz martwić się o dostarczenie zakupionego sprzęty na miejsce. Towar dostarczamy transportem własnym w miejsce wskazane przez zamawiającego, uwzględniając przy tym wartość zamówienia i odległość dojazdu. Jesteśmy otwarci na uzgodnienia spraw związanych z dostawą zamówień – skontaktuj się z nami, a na pewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które będzie Cię satysfakcjonować.

 

Zapraszamy również do odwiedzin w naszej hurtowni w Rzeszowie oraz zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatyzatorów, wentylatorów i urządzeń ogrzewniczych. Dysponujemy także szerokim wyborem części i elementów zamiennych do wszelkiego rodzaju sprzętów. Wszystkie nasze propozycje dostępne są w atrakcyjnych, przystępnych cenach. Przekonaj się o tym osobiście – zobacz nasze katalogi zamów niezbędny sprzęt chłodniczy już dzisiaj!

 

Dostępne produkty.

Chłodnictwo

Chłodnictwo

Współpraca z firmą ANSEL to naturalny etap twojego rozwoju i sukcesu, a także zwiększenie twoich możliwości. Naszym klientom oferujemy nowoczesne rozwiązania wentylacyjne, klimatyzacyjne i ogrzewnicze.

Produkty przez Nas oferowane są najwyższej jakości. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty oraz są dopuszczone do stosowania w EU.