Wentylacja – 2entylatory chemoodporne i łazienkowe

WENTYLATORY

Instalacja wentylacji mechanicznej, hybrydowej bądź naturalnej pozwala zapewnić dopływ świeżego i czystego powietrza, równocześnie usuwając powietrze zużyte i zanieczyszczone. Jest to szczególnie ważne w miejscach występowania wysokiego stężenia szkodliwych dla zdrowia pyłów.

W naszej ofercie znajdują się wszystkie elementy potrzebne do wykonania wentylacji mechanicznej, wentylatory z regulatorami i zabezpieczeniami, różnego rodzaju czujniki, termostaty i przełączniki. Jako uzupełnienie takiej instalacji proponujemy nagrzewnice o standardowych wymiarach oraz wykonane w wymiarach zgodnych z zamówieniem. Wyposażamy również nagrzewnice gazowe, wodne i elektryczne w elementy automatyki zgodnie z zapotrzebowaniem.

 

Oferujemy produkty renomowanych firm: Harmann, Salda, Juwent, Universal, Konwektor, Systemair czy Venture.

Części do wentylatorów

Przyjmujemy zamówienia na wykonanie kanałów i kształtek prostokątnych i okrągłych. Części do wentylatorów oferujemy w wymiarach standardowych, jak również dostosowanych do indywidulanych wymagań. Oferta zawiera także podstawy dachowe, wywietrzaki, skrzynki rozprężne, wykonywane w wymiarach wskazanych w zamówieniu, oraz wiele innych rodzajów produktów i usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. W naszej hurtowni znaleźć można wszystkie elementy systemów wentylacji: kanały okrągłe i kształtki (kolana, redukcje, trójniki), przepustnice samoczynne i regulowane, kratki i anemostaty – dostępne natychmiast. Asortyment znajdujący się w magazynie to także: elementy montażowe i uszczelniające, szyny montażowe, szpilki, nakrętki, podkładki, kalmery, obejmy, taśmy i inne części do wentylatora. Hurtownia wentylacji w Rzeszowie ANSEL dostarcza kompletny zestaw elementów montażowych i części do wentylatorów.

REKUPERACJA

Rekuperatory w wentylacji mechanicznej to urządzenia odzyskujące ciepło z powietrza wywiewanego na zewnątrz i ogrzewające powietrze w pomieszczeniu, zachowując przy tym dobrą jakość powietrza. Nowoczesne urządzenia pozwalają na odzyskanie 80-95% ciepła z powietrza, dzięki czemu w znaczny sposób obniżają koszty ogrzewania, a wraz z wentylacją mechaniczną zapewniają domownikom większy komfort. Proponujemy między innymi urządzenia firm: Salda, Komfovent, Vallox. Do rekuperatorów posiadamy pełny asortyment wyposażenia dodatkowego: kanały, kształtki i inne elementy niezbędne do wykonania dobrze działającej instalacji.

 

Hurtownia klimatyzacji i wentylacji w Rzeszowie oferuje również bogaty wybór urządzeń ogrzewniczych i chłodniczych oraz klimatyzatorów, a także części do klimatyzatorów i wentylatorów.

Typy wentylatorów

Poniżej znajdują się poglądowe fotografie typów wentylatorów z naszej oferty.

Dostępne produkty.

wentylacja

Kanałowe

wentylacja

Osiowe

wentylacja

Promieniowe

wentylacja

Łazienkowe

wentylacja

Współpraca z firmą ANSEL to naturalny etap twojego rozwoju i sukcesu, a także zwiększenie twoich możliwości. Naszym klientom oferujemy nowoczesne rozwiązania wentylacyjne, klimatyzacyjne i ogrzewnicze.

Produkty przez Nas oferowane są najwyższej jakości. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty oraz są dopuszczone do stosowania w EU.