Wentylacja – Wentylatory chemoodporne i łazienkowe

WENTYLATORY

Nieodzownym elementem każdego nowo budowanego lub modernizowanego obiektu użyteczności publicznej bądź budynku mieszkalnego obok instalacji sanitarnych jest system wentylacji mechanicznej, hybrydowej bądź naturalnej. Pozwala on zapewnić dopływ świeżego czystego powietrza równocześnie usuwając powietrze zużyte i zanieczyszczone. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie elementy potrzebne do wykonania wentylacji mechanicznej, wentylatory z regulatorami i zabezpieczeniami, różnego rodzaje czujniki, termostaty czy przełączniki. Jako uzupełnienie takiej instalacji możemy zaproponować nagrzewnice pod standardowe wymiary jak tez i pod konkretny wymiar. Nagrzewnice wodne lub elektryczne w dowolnym wykonaniu i z dowolna automatyką.

Oferujemy produkty renomowanych firm: Harmann, Salda, Juwent, Universal, Konwektor, Systemair czy Venture.

PREFABRYKATY, KANAŁY, KSZTAŁTKI WENTYLACYJNE

Realizujemy zamówienia na wykonanie kanałów i kształtek prostokątnych i okrągłych o wymiarach standardowych jak również odbiegających od przyjętych standardów dostosowując się do twoich wymagań. W ofercie znajdziesz również szereg takich elementów jak podstawy dachowe, wywietrzaki, skrzynki rozprężne wykonywane na wymiar i wiele innych opcji dostępnych na indywidualne potrzeby. Na magazynie posiadamy elementy wentylacji: kanały okrągłe i kształtki (kolana, redukcje, trójniki), przepustnice samoczynne i regulowane, kratki i anemostaty dostępne od ręki. Na magazynie posiadamy także pełny asortyment elementów montażowych i uszczelniajacych, poczynając od szyn montażowych, szpilek, nakrętek, podkładek, kalmer, obejm, taśm etc. Oferujemy pełny zakres elementów montażowych dostępny na magazynie.

REKUPERACJA

Rekuperatory w wentylacji mechanicznej realizują odzysk ciepła z powietrza wywiewanego na zewnątrz i ogrzewają świeże powietrze z zewnątrz. Nowoczesne urządzenia pozwalają na odzyskanie 80-95% ciepła z powietrza, dzięki czemu w znaczny sposób obniżają koszty ogrzewania, a wraz z wentylacją mechaniczną dają domownikom większy komfort. Proponujemy między innymi urządzenia firm: Salda, Komfovent, Vallox. Do rekuperatora posiadamy pełny asortyment kanałów, kształtek i innych elementów niezbędnych do wykonania takiej instalacji.

Hurtownia klimatyzacji i wentylacji w Rzeszowie oferuje również bogaty wybór urządzeń ogrzewniczych i chłodniczych. W naszej ofercie znajduje się również bogaty wybór klimatyzatorów oraz części do systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Dachowe

went1

Kanałowe

went2

Osiowe

went3

Promieniowe

went4

Łazienkowe

went5

Współpraca z firmą ANSEL to naturalny etap twojego rozwoju i sukcesu, a także zwiększenie twoich możliwości. Naszym klientom oferujemy nowoczesne rozwiązania wentylacyjne, klimatyzacyjne i ogrzewnicze.

Produkty przez Nas oferowane są najwyższej jakości. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty oraz są dopuszczone do stosowania w EU.