Hurtownia wentylacji i klimatyzacji w Rzeszowie – O firmie

Współpraca z firmą ANSEL to naturalny etap twojego rozwoju i sukcesu, a także zwiększenie Twoich możliwości. Naszym Klientom oferujemy nowoczesne rozwiązania wentylacyjne, klimatyzacyjne i ogrzewnicze.

Wentylatory spełniające kryteria bezawaryjnej i cichej pracy, klimatyzatory oraz innowacyjne systemy klimatyzacyjne oferujące rozwiązania niespotykane u konkurencji oraz nowoczesne i ekologiczne systemy grzewcze wykorzystujące gaz i biomasę.

Szukasz kompleksowej dostawy towaru wentylacyjno-klimatyzacyjnego? Dobrze trafiłeś. Nie tracisz czasu na szukanie poszczególnych elementów systemu, wszystko dostaniesz u Nas. Dostarczymy Ci towar na budowę lub do firmy. U Nas kupisz markowe produkty znanych i cenionych producentów. Jeżeli szukasz alternatywnego rozwiązania, także służymy pomocą i zaoferujemy produkt spełniający Twoje oczekiwania.

Produkty oferowane przez naszą hurtownię są najwyższej jakości. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty oraz są dopuszczone do stosowania w EU.

Współpraca z firmą ANSEL to naturalny etap twojego rozwoju i sukcesu, a także zwiększenie twoich możliwości. Naszym klientom oferujemy nowoczesne rozwiązania wentylacyjne, klimatyzacyjne i ogrzewnicze.

Produkty przez Nas oferowane są najwyższej jakości. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty oraz są dopuszczone do stosowania w EU.