Hurtownia klimatyzatorów w Rzeszowie – Sprzedaż klimatyzacji

KLIMATYZATORY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Dobra jakość powietrza jest podstwą zdrowia i dobrego samopoczucia, niestety otaczające nas środowisko jest bradzo zanieczyszczone. Współczesne techniczne umożliwiające oczyszczenie powietrza pozwalają osiągnąć wymierne efekty w zakresie eliminowania zanieczyszczeń, wilgoci i zysków ciepła jawnego z powietrza w pomieszczeniach zamkniętych, poprzez ich stałą regulację. Aby zapewnić pewny komfort powietrza w pomieszczeniu, należy zastosować układ klimatyzacji, który możemy Państwu zaoferować, od najprostrzego elementu typu ON-OFF, poprzez układy typuinverter Split i Multi Split, a kończąc na zaawansowanych systemach klimatyzacji precyzyjnie sterowanych i zarządzanych, wyposażonych w sterowniki przewodowe, bezprzewodowe i centralne, umożliwiające wykorzystanie nowoczesnych technologii. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia takich firm jak Electrolux, Daikin, Gree, LG, Samsung, to najwyższej jakości klimatyzatory. Rzeszów jest lokalizacją naszej działalności.

SYSTEMY KLIMATYZACYJNE

W naszej ofercie posiadamy także układy klimatyzacji ze zmienna ilością czynnika chłodniczego w zależności od producenta oznaczane jako DVM, MDS, VRF czy VRV. Są to najbardziej złożone i wszechstronne systemy klimatyzacji. System klimatyzacji VRV rozprowadza zmienną ilość czynnika chłodniczego do pomieszczeń o zróżnicowanym przeznaczeniu, aby utrzymać w nich indywidualne temperatury. Zapewnia to małe wahanie temperatur oraz zwiększa poziom komfortu. Wykorzystanie takiego wysoko efektywnego układu generuje duże oszczędności. Dużą zaletą tych układów jest możliwość klimatyzowania dużych obiektów partiami, zwarta i modułowa jednostka zewnętrzna, możliwość stosowania długich instalacji ( w porównaniu do tradycyjnych systemów) przy dużej różnicy wysokości pomiędzy jednostką zewnętrzną a wewnętrzną. Dzięki swoim możliwościom wykorzystuje się je w budynkach biurowych, hotelach, w sklepach, obiektach komercyjnych. Służymy klientom doborem takiego układu ,a także wyceną. Producentami takich układów są min. Elecxtrolux, Aermec, Samsung, Daikin.

OCZYSZCZANIE I OSUSZANIE

W ofercie naszej hurtowni wentylacji i klimatyzacji z Rzeszowa znajdą Państwo również urządzenia umożliwiające oczyszczanie powietrza, które stosuje się często w miejscach o intensywnej rotacji ludzi. Mamy tu na myśli miejsca użyteczności publicznej, gdzie zastosowanie ich w tych pomieszczaniach umożliwia znaczne poprawienie jakości powietrza, co zmniejsza ryzyko przenoszenia groźnych bakterii, wirusów i grzybów. Nieodzownym elementem w nowoczesnym budownictwie jest zadbanie o odpowiedni poziom wilgotności względnej w pomieszczeniach. Osuszanie powietrza przyczynia się do usuwania szkód spowodowanych przez wodę i parę – zabezpiecza przez rdzą, pleśnią i kondensacją pary.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą szeroką ofertą wentylatorów, urządzeń ogrzewniczych oraz chłodniczych. W przypadku Państwa pytań, zapraszamy do kontaktu – nasi fachowcy udzielą specjalistycznej porady i pomogą w doborze urządzeń odpowiadających Państwa potrzebom

klimatyzacja

Współpraca z firmą ANSEL to naturalny etap twojego rozwoju i sukcesu, a także zwiększenie twoich możliwości. Naszym klientom oferujemy nowoczesne rozwiązania wentylacyjne, klimatyzacyjne i ogrzewnicze.

Produkty przez Nas oferowane są najwyższej jakości. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty oraz są dopuszczone do stosowania w EU.