Hurtownia klimatyzatorów w Rzeszowie – sprzedaż klimatyzatorów

Komfort przebywania w pomieszczeniu i zdrowie użytkowników budynku – to zapewniają nam klimatyzatory, które są urządzeniami dbającymi o nas przez utrzymywanie wysokiej jakości powietrza. Coraz częściej wyposaża się w nie pomieszczenia, a przyczyną nie są wyłącznie standardy obowiązujące dla nowych budynków. Przykre zjawisko smogu, czyli nadmiernego stężenia we wdychanym powietrzu szkodliwych dla człowieka pyłów, zmusza wielu z nas do instalacji takich urządzeń. Hurtownia klimatyzatorów ANSEL z Rzeszowa sprzedaje klimatyzatory, dzięki którym powietrze wdychane w pracy, domu i w miejscach publicznych jest czyste i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia.

KLIMATYZACJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Współczesne technologie umożliwiają oczyszczenie powietrza właściwie aż do stanu zupełnego wyeliminowania zanieczyszczeń, wilgoci i innych czynników szkodliwych ze względów zdrowotnych. Przynoszą także wymierny zysk ekonomiczny, dzięki możliwości wpływania na temperaturę powietrza. Aby zapewnić wyraźnie odczuwalny komfort powietrza w pomieszczeniu, należy zastosować układ klimatyzacji. Hurtownia klimatyzatorów ANSEL w Rzeszowie prowadzi sprzedaż tych urządzeń: od najprostszego elementu typu On-Off, poprzez układy typu invertery Split i Multi Split, aż do wysoce zaawansowane systemy klimatyzacji z precyzyjnym sterowaniem. Najlepsze urządzenia klimatyzacyjne wyposażone są w sterowniki przewodowe, bezprzewodowe i centralne. W naszej ofercie znajdują się urządzenia firm uznawanych powszechnie za wiodących producentów klimatyzacji: Electrolux, Daikin, Gree, LG. Hurtownia ANSEL sprzedaje klimatyzatory o niekwestionowanej jakości użytkowej.

SYSTEMY KLIMATYZACYJNE

W naszej ofercie posiadamy także układy klimatyzacji ze zmienną ilością czynnika chłodniczego (producenci oznaczają tę cechę jako: DVM, MDS, VRF lub VRV). To najbardziej złożone i wszechstronne systemy klimatyzacji. System klimatyzacji VRV rozprowadza zmienną ilość czynnika chłodniczego do pomieszczeń o zróżnicowanym przeznaczeniu, aby utrzymać w nich temperatury wybrane dla każdego pomieszczenia. Wykorzystanie takiego układu o wysokiej efektywności pozwala zaoszczędzić energię, a co za tym idzie, generuje oszczędności finansowe. Podstawową zaletą układów tego typu jest możliwość klimatyzowania dużych obiektów w wybranych fragmentach. Takie działanie w praktyce pozwala na wyłączenie niektórych pomieszczeń spod działania systemu i uruchomienie klimatyzacji w wybranych pomieszczeniach, z wybranymi dla każdego z pomieszczeń ustawieniami systemu. Taki układ klimatyzacji posiada formę zwartej, modułowej jednostki zewnętrznej, pozwala na stosowanie długich instalacji (w porównaniu do tradycyjnych systemów) przy dużej różnicy wysokości pomiędzy jednostką zewnętrzną a wewnętrzną. Możliwości systemów VRV są wykorzystywane w budynkach biurowych, hotelach, sklepach, obiektach komercyjnych. Hurtownia klimatyzatorów ANSEL z Rzeszowa służy Klientom wsparciem merytorycznym przy doborze elementów takiego układu. Przeprowadzamy także uczciwą wycenę. Producentami układów klimatyzacji dostępnych w naszej ofercie są m.in: Electrolux, Aermec, Samsung, Daikin.

CZYSTE POWIETRZE - OCZYSZCZANIE I OSUSZANIE

W ofercie naszej hurtowni wentylacji i klimatyzacji z Rzeszowa znajdują się również urządzenia umożliwiające oczyszczanie powietrza, które stosuje się w miejscach częstego przebywania dużej liczby osób. Należą do nich w szczególności miejsca użyteczności publicznej, gdzie zastosowanie urządzeń poprawiających jakość powietrza zmniejsza ryzyko przenoszenia groźnych bakterii, wirusów i grzybów. Nieodzownym elementem w nowoczesnym budownictwie jest zadbanie o odpowiedni poziom wilgotności względnej w pomieszczeniach. Osuszanie powietrza przyczynia się do usuwania szkód spowodowanych przez wodę i parę – zabezpiecza przed rdzą, pleśnią i kondensacją pary.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą szeroką ofertą obejmującą także nagrzewnice gazowe i nagrzewnice innych rodzajów, urządzenia chłodnicze oraz wentylatory. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu – nasi fachowcy udzielą specjalistycznej porady i pomogą w doborze urządzeń odpowiadających potrzebom każdego Klienta.

Dostępne produkty.

 

Klimatyzacja

Współpraca z firmą ANSEL to naturalny etap twojego rozwoju i sukcesu, a także zwiększenie twoich możliwości. Naszym klientom oferujemy nowoczesne rozwiązania wentylacyjne, klimatyzacyjne i ogrzewnicze.

Produkty przez Nas oferowane są najwyższej jakości. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty oraz są dopuszczone do stosowania w EU.