Hurtownia klimatyzatorów w Rzeszowie – sprzedaż, klimatyzacja Rzeszów

Komfort przebywania w pomieszczeniu i zdrowie użytkowników budynku – to zapewniają nam klimatyzatory, które są urządzeniami dbającymi o nas przez utrzymywanie wysokiej jakości powietrza. Coraz częściej wyposaża się w nie pomieszczenia, a przyczyną nie są wyłącznie standardy obowiązujące dla nowych budynków. Przykre zjawisko smogu, czyli nadmiernego stężenia we wdychanym powietrzu szkodliwych dla człowieka pyłów, zmusza wielu z nas do instalacji takich urządzeń. Ansel, hurtownia klimatyzatorów w Rzeszowie sprzedaje klimatyzatory, dzięki którym powietrze wdychane w pracy, domu i w miejscach publicznych jest czyste i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Klimatyzacja Rzeszów - kompleksowa obsługa firm i osób prywatnych.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI KLIMATYZACJA RZESZÓW

Współczesne technologie umożliwiają oczyszczenie powietrza właściwie aż do stanu zupełnego wyeliminowania zanieczyszczeń, wilgoci i innych czynników szkodliwych ze względów zdrowotnych. Przynoszą także wymierny zysk ekonomiczny, dzięki możliwości wpływania na temperaturę powietrza. Aby zapewnić wyraźnie odczuwalny komfort powietrza w pomieszczeniu, należy zastosować układ klimatyzacji. Hurtownia klimatyzatorów w Rzeszowie prowadzi sprzedaż klimatyzacji: od najprostszego elementu typu On-Off, poprzez układy typu invertery Split i Multi Split, aż do wysoce zaawansowane systemy klimatyzacji z precyzyjnym sterowaniem. Najlepsze urządzenia klimatyzacyjne wyposażone są w sterowniki przewodowe, bezprzewodowe i centralne. W naszej ofercie znajdują się urządzenia firm uznawanych powszechnie za wiodących producentów klimatyzacji: Electrolux, Daikin, Gree, LG. Hurtownia ANSEL sprzedaje klimatyzatory o niekwestionowanej jakości użytkowej.

SYSTEMY KLIMATYZACJI RZESZÓW

W naszej ofercie posiadamy także układy klimatyzacji ze zmienną ilością czynnika chłodniczego (producenci oznaczają tę cechę jako: DVM, MDS, VRF lub VRV). To najbardziej złożone i wszechstronne systemy klimatyzacji. System klimatyzacji VRV rozprowadza zmienną ilość czynnika chłodniczego do pomieszczeń o zróżnicowanym przeznaczeniu, aby utrzymać w nich temperatury wybrane dla każdego pomieszczenia. Wykorzystanie takiego układu o wysokiej efektywności pozwala zaoszczędzić energię, a co za tym idzie, generuje oszczędności finansowe. Podstawową zaletą układów tego typu jest możliwość klimatyzowania dużych obiektów w wybranych fragmentach. Takie działanie w praktyce pozwala na wyłączenie niektórych pomieszczeń spod działania systemu i uruchomienie klimatyzacji w wybranych pomieszczeniach, z wybranymi dla każdego z pomieszczeń ustawieniami systemu. Taki układ klimatyzacji posiada formę zwartej, modułowej jednostki zewnętrznej, pozwala na stosowanie długich instalacji (w porównaniu do tradycyjnych systemów) przy dużej różnicy wysokości pomiędzy jednostką zewnętrzną a wewnętrzną. Możliwości systemów VRV są wykorzystywane w budynkach biurowych, hotelach, sklepach, obiektach komercyjnych. Hurtownia klimatyzatorów ANSEL z Rzeszowa służy Klientom wsparciem merytorycznym przy doborze elementów takiego układu. Przeprowadzamy także uczciwą wycenę. Producentami układów klimatyzacji dostępnych w naszej ofercie są m.in: Electrolux, Aermec, Samsung, Daikin.

CZYSTE POWIETRZE - OCZYSZCZANIE I OSUSZANIE

W ofercie naszej hurtowni wentylacji i klimatyzacji z Rzeszowa znajdują się również urządzenia umożliwiające oczyszczanie powietrza, które stosuje się w miejscach częstego przebywania dużej liczby osób. Należą do nich w szczególności miejsca użyteczności publicznej, gdzie zastosowanie urządzeń poprawiających jakość powietrza zmniejsza ryzyko przenoszenia groźnych bakterii, wirusów i grzybów. Nieodzownym elementem w nowoczesnym budownictwie jest zadbanie o odpowiedni poziom wilgotności względnej w pomieszczeniach. Osuszanie powietrza przyczynia się do usuwania szkód spowodowanych przez wodę i parę – zabezpiecza przed rdzą, pleśnią i kondensacją pary.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą szeroką ofertą obejmującą także nagrzewnice gazowe i nagrzewnice innych rodzajów, urządzenia chłodnicze oraz wentylatory. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu – nasi fachowcy udzielą specjalistycznej porady i pomogą w doborze urządzeń odpowiadających potrzebom każdego Klienta.

Klimatyzacja Rzeszów

Istnieje bardzo dużo czynników mających wpływ na obniżenie jakości powietrza. Są to między innymi smog, drobnoustroje (bakterie, wirusy) oraz kurz. Oddychając, wpuszczamy wszystkich tych nieproszonych „gości” do naszego organizmu. Długotrwała ekspozycja na zanieczyszczone powietrze niekorzystnie wpływa na samopoczucie i odporność, a nawet może powodować choroby. Sprzymierzeńcem w walce o zdrowie może okazać się klimatyzacja do mieszkania. Jak ona działa i którą wybrać?

Klimatyzacja do domu

Słowo „klimatyzacja” zazwyczaj przywodzi na myśl letnie upały. Okazuje się jednak, że poza urządzeniami wentylacyjno-chłodzącymi, istnieją także chłodząco-ogrzewające. Służą zarówno do ochładzania, jak i ocieplania powietrza. Klimatyzacja z ogrzewaniem pozwala ustawić pożądaną temperaturę tylko w wybranych pomieszczeniach (wykluczając inne). Takie rozwiązanie redukuje koszty związane ze zużyciem energii.
Istnieje wiele różnych układów klimatyzacji. Podstawowy podział – On/Off i Inverter różnią się mocą pracy sprężarki. O ile Inverter dostosowuje ją do aktualnego zapotrzebowania chłodniczego/grzewczego, o tyle w On/Off sprężarka pracuje ze stałą mocą (On), lub jest wyłączona (Off).

Drugi podział skupia się na ilości jednostek (części) układu klimatyzacji. Ze względu na powierzchnię mieszkania i ilości pomieszczeń, możemy wybrać jedną z opcji:
•    Klimatyzacja do domu 100 m²: układ dwuczęściowy (split) sprawdza się na większych powierzchniach, jest w stanie obsłużyć większą ilość pomieszczeń.
•    Klimatyzacja do mieszkania 50 m²: monoblokowa – to jednoczęściowy, mały i łatwy w montażu układ. Jednostka jest często przenośna, co wpływa na wygodę użytkowania (ale również na estetykę)
.

Klimatyzacja z oczyszczaniem powietrza

Jeśli już wiemy, jak działa, warto dowiedzieć się, z czego się składa klimatyzacja. W każdym modelu znajduje się sprężarka (która wymusza przepływ gazu/płynu – czynnika chłodzącego), parownik (ochładzający powietrze), skraplacz (który oddaje nagromadzone ciepło do otoczenia) i zawór rozprężny (jego zadaniem jest regulacja ciśnienia).

Chcąc dbać o drogi oddechowe i skutecznie chronić je przed szkodliwymi czynnikami, warto wyposażyć się w oczyszczacz powietrza… albo klimatyzację z oczyszczaczem powietrza. Poza podstawowymi elementami, składa się z filtrów usuwających zanieczyszczenia, drobnoustroje, a nawet nieprzyjemny zapach.

Klimatyzacja nie tylko zwiększa komfort mieszkania (chłodzi w letnie i ogrzewa w zimowe dni) – pomaga także chronić zdrowie.

Hurtownia klimatyzacji Ansel

Ansel, czyli hurtownia klimatyzacji działa na rynku już od ponad 15 lat. Współpracujemy z firmami instalatorskimi i serwisowymi, a także z inwestorami. Zaopatrujemy ich w urządzenia, akcesoria i narzędzia niezbędne do montażu instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych. W swojej ofercie posiadamy między innymi: Elementy układu chłodniczego:

• agregaty

• chłodnice

• rury miedziane

• sterowniki

• szeroka gama automatyki i armatury

• elementy montażowe

• termometry i rejestratory temperatury

Narzędzia serwisowe:

• pompa próżniowa

• waga elektroniczna

• stacja do odzysku czynnika

• zestaw manometrów

• węże napełniające z zaworami

• wykrywacz nieszczelności

Materiały montażowe:

• czynniki chłodnicze

• wentylatory

• luty twarde

• preparaty chemiczne do czyszczenia i konserwacji

Długoletnia współpraca ze specjalistami sprawia, że hurtownia klimatyzacji Ansel to pożądany partner biznesowy.

Dlaczego zasługujemy na zaufanie?

Nasza hurtownia klimatyzacji działa w branży nieprzerwanie od lat. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytym w tym czasie, możemy zapewnić naszym klientom nie tylko sprawną obsługę zamówień, ale także fachowe doradztwo techniczne i pomoc w wyborze produktów. Dla stałych klientów oferujemy sprzedaż hurtową i korzystne ceny, a także ciągłość dostaw.

Hurtownia klimatyzacji – sprzedaż detaliczna

W trosce o Państwa komfort w upalne dni, oferujemy sprawdzone i bezpieczne urządzenia do wentylacji pomieszczeń. Nasza hurtownia proponuje klientom urządzenia znanych marek.

Oferujemy klimatyzatory ścienne, podsufitowe i kasetonowe, oraz systemy multi z wieloma jednostkami wewnętrznymi.

Dysponujemy także szeroką gamą akcesoriów montażowych do klimatyzacji, jak:

• wsporniki i konsole

• pompki skroplin

• rury miedziane w otulinie.

Dodatkowym elementem poprawiającym jakość powietrza oraz efektywność energetyczną w klimatyzowanych pomieszczeniach mogą być elektryczne kurtyny powietrzne lub kurtyny paskowe PCV. Oferujemy także wentylatory oraz szereg części zamiennych i akcesoriów wentylacyjnych. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu. Jeśli szukają Państwo trwałych, wytrzymałych i korzystnych cenowo produktów, nasza hurtownia klimatyzacji ich dostarczy.

Dostępne produkty.

 

Klimatyzacja Rzeszów

Współpraca z firmą ANSEL to naturalny etap twojego rozwoju i sukcesu, a także zwiększenie twoich możliwości. Naszym klientom oferujemy nowoczesne rozwiązania wentylacyjne, klimatyzacyjne i ogrzewnicze.

Produkty przez Nas oferowane są najwyższej jakości. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty oraz są dopuszczone do stosowania w EU.