Hurtownia wentylacyjno-klimatyzacyjna – Chłodnictwo

Hurtownia klimatyzacji i wentylacji „ANSEL” z Rzeszowa w dziedzinie chłodnictwa oferuje kompleksowe usługi w zakresie:
- Dobór urządzeń chłodniczych do konkretnych wymagań.
- Dostawa sprężarek, agregatów chłodniczych.
- Pod zamówienie dostępna cała armatura chłodnicza i sterowanie

W ofercie naszej firmy dostępne są również profesjonalne mroźnie, chłodnie, komory chłodnicze, a także lady i szafy chłodnicze. Przy doborze korzystamy z produktów wiodących producentów, co zapewnia wieloletnią, bezawaryjną pracy w różnych warunkach /BITZER, DANFOSS, GMC/. Co ważne, oferując Państwu odpowiednie rozwiązania z zakresu chłodnictwa, bierzemy pod uwagę przeznaczenie chłodni, miejsce ich usytuowania oraz budżet, jakim Państwo dysponujecie po to, aby dobrać najkorzystniejsze rozwiązania. W zależności od potrzeb, świadczymy wsparcie merytoryczne zarówno przy doborze i dostawie, instalacji agregatorów chłodniczych, instalacji „wody lodowej”. Zapraszam do korzystania z naszych usług w tym zakresie.

URZĄDZENIA CHŁODNICZE

Dostarczamy towar do Klienta lub na budowę - w odpowiedniej ilości /opłacalnej/ własnym transportem. Zawsze można się porozumieć w tej kwestii.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą klimatyzatorów, wentylatorów oraz urządzeń ogrzewniczych.

chlod1

chlod2

Współpraca z firmą ANSEL to naturalny etap twojego rozwoju i sukcesu, a także zwiększenie twoich możliwości. Naszym klientom oferujemy nowoczesne rozwiązania wentylacyjne, klimatyzacyjne i ogrzewnicze.

Produkty przez Nas oferowane są najwyższej jakości. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty oraz są dopuszczone do stosowania w EU.